„Jestem tu z Tobą" w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Zalutyniu
Okres Bożego Narodzenia to niezwykły czas, w którym możemy sprawić innym wiele radości i okazać wiele miłości, kierując się tym przesłaniem 08 stycznia 2018 roku Szkolne Koło Teatralne i Szkolne Koło Wolontariusza zaprezentowało spektakl dla dzieci i młodzieży w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Zalutyniu. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem, a niezwykła atmosfera i gorące brawa były cenną nagrodą dla uczestników.
    W jasełkach udział wzięli uczniowie klas: 1 TT – Dominika Pietras, Kacper Stankiewicz, Maria Sobkiewicz, Natalia Masalska, Paulina Sosnowska; 1 TBE – Klaudia Stolarczyk, Dominika Dorosz, Mateusz Rumowski, Kamil Jakoniuk; 1 TS – Filip Lewczuk; 2 TMS – Kacper Marciniak, Jakub Jakoniuk; 3 TIC – Łukasz Maksymiuk;
Opiekunami młodzieży były: Agnieszka Alikowska i Anna Kozłowska.
Dodane: 2018-01-09, przez: Ewa Toczek