Spotkanie opłatkowe i wspólne kolędowanie
22 grudnia 2017 r. o godzinie 11:00 społeczność naszej szkoły zgromadziła się w sali gimnastycznej na spotkaniu opłatkowym. Czas poprzedzający święta jest sposobnością, aby zatrzymać się i przeżyć niepowtarzalne chwile w pokoju i wzajemnej bliskości. Na początku spotkania pani Anna Kozłowska złożyła podziękowanie wszystkim, którzy wsparli swoją bezinteresowną pomocą w przygotowaniu tej uroczystości: pani Annie Zgorzałek za przygotowanie części muzycznej - solistów i chóru, pani Agnieszce Alikowskiej za przygotowanie części teatralnej, pani P. Grażynie Zawadzkiej za przygotowanie części tanecznej, pani Barbarze Skrobaczewskiej za dekorację i współpracującymi z nią pani Katarzynie Wojewodzie i pani Bożenie Staniszewskiej oraz uczniom, którzy wystąpili podczas spotkania opłatkowego z klasy 1 TT, 1 TBE, 2 TEU, 2 TMS, 3 TIC, klasie 2 BB za pomoc w wykonaniu dekoracji, uczniom ze studia nagłośniającego i czuwającemu nad nimi panu Sylwestrowi Paszkiewiczowi. Szczególne podziękowania skierowała do Ks. Pawła Tomaszewskiego za uświetnienie spotkania przez wykonanie kolędy na trąbce oraz słowa Bożego skierowanego do zebranych i naszych rodzin.Na zakończenie podziękowań skierowała do nas życzenia: "Życzę, abyście z każdym dniem coraz bardziej stawali się otwarci na drugiego człowieka poprzez bezinteresowność miłość, ponieważ jest to jedyna droga do nieśmiertelności." Podczas spotkania do zebranych skierowano wiele ciepłych słów i życzeń na zbliżające się święta oraz nadchodzący Nowy Rok 2018. W niepowtarzalny nastrój Bożego Narodzenia wprowadziła zebranych pantomima „Jestem tu z Tobą” wykonana przez uczniów naszej szkoły i wspólne kolędowanie. Następnie przyszedł czas składania sobie życzeń świątecznych i podzielenia się tradycyjnym opłatkiem. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Dodane: 2017-12-22, przez: Ewa Toczek