Montaż ścianek działowych w technologii suchej zabudowy
W dniu 15 grudnia 2017 roku w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury odbyło się szkolenie dla uczniów klas technikum budowlanego na temat „Montaż ścianek działowych w technologii suchej zabudowy”. Szkolenie odbyło się dzięki współpracy z producentem materiałów budowlanych firmą KNAUF. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w części teoretycznej i części praktycznej w czasie których poznali materiały stosowane w suchej zabudowie i praktycznie wykonać ściankę działową. W szkoleniu, które prowadził Specjalista ds. Szkoleń w firmie KNAUF Pan Dariusz Kulinowski uczestniczyło 34 uczniów.
Dodane: 2017-12-20, przez: Wojciech Bagiński