Dziękujemy za wsparcie XII Festynu Mikołajkowego
Festyn to przedsięwzięcie, w którym zaangażowana jest liczna grupa nauczycieli i uczniów. Już kilka dni wcześniej przygotowywana jest dekoracja, odbywają się liczne próby występów artystycznych, przygotowywane są konkurencje sportowe i stanowisko rękodzieła artystycznego i wiele innych działań, które czasami nawet nie są zauważone i docenione.
Dziś składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przygotowania XII Festynu Mikołajkowego.
    Pani Dorocie Czeczelewskiej, właścicielce firmy handlowej „PANDA”; Firmie „IBIS" Zozula Zaręba Sp. J. w Białej Podlaskiej; Panu Tomaszowi Choromańskiemu, współwłaścicielowi firmy „BIALPAK” Choromański Leszczyński Sp. J. w Białej Podlaskiej; Pani Annie Tur, współwłaścicielce PPHU „TUR” w Białej Podlaskiej Państwu Ewie i Jerzemu Rogowskim; Panu Dariuszowi Rogacinowi, właścicielowi hurtowni papieru, art. biurowych i szkolnych „SELECT" w Białej Podlaskiej; Pani Władysławie Dorosz, właścicielce księgarni „ERATO” Tania Książka w Białej Podlaskiej; Księgarni "PODLASKA" w Białej Podlaskiej;
Dzięki hojności, przychylności, serdeczności, a przede wszystkim WIELKIEMU SERCU udało nam się obdarować paczkami ponad osiemdziesiąt dzieci z bialskich placówek wsparcia dziennego "Dziupla", "Promień" i "Perspektywa", Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Komarnie oraz po raz pierwszy dzieci objęte opieką Bialskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Sprawni Inaczej” w Białej Podlaskiej. Dodatkowo przygotowano poczęstunek, a na ręce przedstawicieli pięciu placówek przekazano zabawki, maskotki, gry, książki i artykuły papiernicze. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku ponownie będziecie nas wspierać w organizacji XIII Festynu Mikołajkowego. Za okazaną dobroć i hojność serdecznie dziękujemy!
Dodane: 2017-12-16, przez: Ewa Toczek