Spływ kajakowy Czarną Hańczą i Kanałem Augustowskim
Już po raz szósty!!! w dniach 28.05-02.06.2017 r. Szkolne Koło Turystyczne zorganizowało spływ kajakowy Czarną Hańczą i Kanałem Augustowskim. W tym roku w imprezie wzięło udział 28 uczniów :) Mazury jak zwykle pokazały różne oblicza. Pierwszy,drugi i trzeci dzień - słońce aż miło, czwarty dzień chmury i wiatr, a piątego dnia wiało tak mocno, że ostatni odcinek (ok.14 km) pokonaliśmy pieszo. Cała grupa, jak zwykle na medal :) Dziękujemy Dyrekcji i Radzie Rodziców za dofinansowanie wycieczki (udało nam się zamknąć w kwocie 245 zł za 6 dni od osoby :). Dziękujemy oczywiście Panu Andrzejowi z ośrodka kolonijnego "Jędrek" w Augustowie, który jak zwykle wyposażył nas w kajaki i zapewnił ich transport. Chcemy też podziękować właścicielom stanicy PTTK Swoboda za pyszny poczęstunek. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich chętnych na przyszłoroczny Szkolny Spływ Kajakowy Czarną Hańczą i Kanałem Augustowskim. Organizatorzy: Pani Edyta Rypina, Pani Agnieszka Biegajło i Pan Sylwester Kłusek.
Dodane: 2017-06-10, przez: Ewa Toczek