VI DZIEń PROFILAKTYKI, INTEGRACJI I REKREACJI
Obchody Dnia Profilaktyki, Integracji i Rekreacji na stałe wpisały się w kalendarz imprez szkolnych Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury w Białej Podlaskiej. 20 marca 2015 r. już po raz szósty mieliśmy okazję wspólnej zabawy. Jest to ważne święto, które ma na celu zintegrowanie uczniów klas integracyjnych ze społecznością szkolną. Jak co roku nasi uczniowie i ich opiekunowie starali się pokazać, że nauka wcale nie musi być nudna! W programie znalazły się takie atrakcje jak: • Spektakl pod tajemniczym tytułem "Gdzie jest Mimi?" - opowiadający historię uczennicy, która stała się ofiarę cyberprzemocy, został on przygotowany przez Szkolne Koło Teatralne. • “Rodeo Fizyczne” czyli fizyka na wesoło z mnóstwem pełnych humoru doświadczeń i zabaw integracyjnych takich jak: “Siła” ciśnienia atmosferycznego, “Oszukany Umysł” i wiele innych. • "Baw się z nami" - czyli, konkursy umiejętności manualnych zapożyczonych ze znanych teleturniejów takie jak: “Trąba słonia”, “Lustrzany slalom”, czy “Wodne kółko i krzyżyk”. Młodzież chętnie uczestniczyła w przygotowanych doświadczeniach i konkursach, a społeczność szkolna na widowni aktywnie kibicowała swoim drużynom. DZIęKUJEMY ZA WSPóLNE PRZEŻYWANIE TEGO śWIęTA, DO ZOBACZENIA ZA ROK!
Dodane: 2015-03-25, przez: Elżbieta Dorosz