Konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży
01 czerwca 2023 r. ruszamy z VI edycją Konkursu Fotograficznego dla Dzieci i Młodzieży pt. „Powiat bialski i miasto Biała Podlaska w obiektywie dzieci i młodzieży – Sport”.

Konkurs polega na uwiecznieniu na fotografii dowolnego wydarzenia sportowego, a także obiektu sportowego w przestrzeni publicznej (kompleks sportowy, stadion, boisko, hala, sala sportowa, siłownia, basen pływacki, kort tenisowy, skatepark, trasa biegowa i inne) znajdującego się na terenie miasta Biała Podlaska i w innych miejscowościach na terenie powiatu bialskiego. Wiele osób uprawia różne dyscypliny sportowe oraz interesuje się wydarzeniami sportowymi. Biorąc udział w naszym konkursie możecie podzielić się z innymi swoim postrzeganiem sportu.

Prace można nadsyłać w terminie od 1 czerwca do 30 września 2023 r.

Wszelkie potrzebne informacje na temat konkursu w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się na naszej stronie internetowej:

Konkurs odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasto Biała Podlaska Michał Litwiniuk.
Dodane: 2023-06-02, przez: Ewa Toczek