Podsumowanie VIII Bialskiej Ligi Historycznej Szkół Podstawowych 2022/2023
Przesyłamy Podsumowanie VIII Bialskiej Ligi Historycznej Szkół Podstawowych 2022/2023. Serdecznie gratulujemy uczniom tak wysokich wyników, które świadczą nie tylko o ciężkiej i wytrwałej pracy, ale również o zaangażowaniu nauczycieli w doskonalenie wiedzy i umiejętności swoich uczniów.
Zapraszamy wszystkich uczestników, dyrektorów szkół, nauczycieli oraz rodziców, na uroczyste Podsumowanie VIII Bialskiej Ligi Historycznej Szkół Podstawowych 2022/2023, które odbędzie się w dniu 14 czerwca 2023 r. o godzinie 16.00 w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury w Białej Podlaskiej przy ulicy Brzeskiej 71 w Białej Podlaskiej.

Dodane: 2023-05-30, przez: Ewa Toczek