Zaproszenie do rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski
Serdecznie zapraszamy do włączenia się do sportowej rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski pod hasłem Kręcimy dla Białej Podlaskiej.
Od 1 czerwca do 30 czerwca 2023 roku za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji „Aktywne Miasta” zbieramy kilometry.
    Po zainstalowaniu z aplikacji AKTYWNE MIASTA wybieramy następujące ustawienia:
  • miasto: BIAŁA PODLASKA,
  • rodzaj: SZKOŁY,
  • grupa: ZSZ Nr 2.
Jeżdżąc z aplikacją zdobywamy cenne punkty dla miasta i szkoły. Rywalizacja odbywa się w kategorii SZKOŁY i indywidualnie. Każde przejechane 50 km zostanie nagrodzone!!! Pierwsze cenne km można zdobyć już 1 czerwca w Sztafecie Rowerowej, która odbędzie się na ścieżce rowerowej przed szkołą lub w Rajdzie Rowerowym w ramach 13 Dnia Integracji, Profilaktyki i Rekreacji. Celem akcji jest propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia, aktywności fizycznej odpowiadającej za wszechstronny rozwój oraz integrację, z zachowaniem zasad zdrowej i motywującej rywalizacji.
Zachęcamy do zainstalowania aplikacji AKTYWNE MIASTA, do zapoznania się z regulaminem i kalendarzem akcji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.
Dodane: 2023-05-28, przez: Ewa Toczek