VII DZIEń INTEGRACJI, PROFILAKTYKI I REKREACJI
21 marca 2016 r. już po raz siódmy obchodziliśmy Dzień Integracji, Profilaktyki i Rekreacji, równocześnie świętowaliśmy pierwszy dzień wiosny. W tym dniu mieliśmy świetną okazję poznać wiele szkolnych talentów oraz przeżyć wiele pięknych chwil wspólnej zabawy. W naszej szkole, na poziomie ponadgimnazjalnym, kształcimy młodzież w różnych zawodach w klasach integracyjnych, dlatego głównym tematem przewodnim tej imprezy jest INTEGRACJA w znaczeniu szeroko pojętym. W tym dniu propagujemy również zdrowy styl życia oraz gry i zabawy integrujące społeczność szkolną. Każdy chętny mógł sprawdzić czy ma celne oko w konkurencji rzut lotką do tarczy. Swoje umiejętności wokalne zaprezentowali pasjonaci karaoke. Niezwykłą popularnością ciszył się konkurs "LUSTRZANY SLALOM” oraz odgadywanie haseł 5 - literowych na czas - tzw. "BLIND SCRABBLE". Dużym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko rękodzielnicze, gdzie każdy mógł własnoręcznie wykonać kwiaty z bibuły, które mogą stanowić wspaniałą i relatywnie tanią ozdobą każdego stołu. W tym dniu nie zapomniano o profilaktyce i rekreacji. Na sali gimnastycznej odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej. Mistrzem Szkoły została klasa 3TB. Organizatorzy VII Dnia Integracji, Profilaktyki i Rekreacji: nauczyciele kształcenia integracyjnego, Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Muzyczne wraz z opiekunami oraz nauczyciele wychowania fizycznego. DO ZOBACZENIA ZA ROK.
Dodane: 2016-03-28, przez: Ewa Toczek