TB Truck & Trailer Serwis Sp. z o.o. oferuje pracę dla absolwentów
#zatrudniamy#1sza praca

Poszukiwany Mechanik Samochodów Użytkowych

Droga Kandydatko, Drogi Kandydacie -
jeśli poszukujesz nowych doświadczeń w Dziale Serwisu zapraszamy Cię do TB Truck & Trailer Serwis Sp. z o.o.

TB Truck &Trailer Serwis to autoryzowany Dealer marki DAF – specjalizujemy się w obsłudze posprzedażowej i naprawach powypadkowych wszelkich pojazdów użytkowych, autobusów a także przyczep i naczep. W swojej ofercie mamy szeroki wybór części i akcesoriów DAF oraz części zamiennych do innych marek.

Nie masz doświadczenia?
Nic nie szkodzi! My dbamy o rozwój pracowników, którzy na całym etapie swojej kariery przechodzą szkolenia stale zwiększając wiedzę i kompetencje. Oprócz swoich rówieśników, spotkasz wśród nas prawdziwych profesjonalistów, którzy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem. Zostań częścią rodziny TB już dziś!

Co możemy Ci zaoferować?
  • Pracę u lidera rynku
  • Najnowocześniejszy sprzęt i technologie
  • Rozbudowany system szkoleń
  • Stabilne i bezpieczne warunki zatrudnienia
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet pracowniczy
  • Szansę na dalszy rozwój oraz swobodę działania
Skontaktuj się z nami, chętnie opowiemy Ci więcej!

TB Truck & Trailer Serwis Sp. z o.o.
Woskrzenice Duże 130
21-500 Biała Podlaska