Konkurs Literacki "Nie tylko Jan Kochanowski pisał fraszki"
Zapraszamy  do wzięcia udziału w III edycji Konkursu Literackiego "Nie tylko Jan Kochanowski pisał fraszki" którego Organizatorem jest Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Białej Podlaskiej przy ulicy Sidorskiej 30.
Konkurs jest adresowany do chętnych uczniów publicznych i niepublicznych szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych w Białej Podlaskiej.
Zgłoszenie uczestnictwa w konkursie następuje poprzez nadesłanie na adres: szkolapodstawowa.nr5bp@gmail.com pracy konkursowej wraz z dołączonym, czytelnie wypełnionym formularzem według wzoru stanowiącego załączniki nr 1 do Regulaminu w terminie do 12 maja bieżącego roku.

Patronat honorowy:
Pani Teresa Misiuk - Lubelski Kurator Oświaty,
Pan Michał Litwiniuk - Prezydent Miasta Biała Podlaska.

Dodane: 2023-03-16, przez: Ewa Toczek