Predator Games 2023 - nabór zawodników do reprezentacji szkoły
Predator Games 2023 to międzyszkolne rozgrywki esportowe dla 1024 szkół. Startują po raz drugi, w styczniu bieżącego roku odbył się sezon 0, który był przygotowaniem do właściwego systemu turniejowego i wzięło w nim udział 128 szkół. Rozgrywki cieszyły się sporym zainteresowaniem dlatego zapraszamy do zabawy po raz kolejny!

Każda ze szkół powinna stworzyć własną reprezentację składającą się z 16 uczniów, która zagra w 4 gry. Każda z nich to osobny zespół:
  • Fortnite (3 graczy i 1 rezerwowy),
  • League of Legends (5 graczy i 1 rezerwowy),
  • Rocket League (3 graczy i 1 rezerwowy),
  • Szachy (1 gracz i 1 rezerwowy).
Zapisy potrwają do 27 marca 2023 r.

Rozgrywki rozpoczną się 27 marca 2023 r. Udział w nich wezmą 1024 szkoły. Eliminacje realizowane będą w formule online.

Wielki finał, który zaplanowano na 27 maja 2023 r., odbędzie się w formule stacjonarnej w Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych w Warszawie.

Każda z reprezentacji – poprawnie zarejestrowana i uczestnicząca co najmniej w jednym meczu – otrzyma pakiet powitalny w postaci plecaków Predator.
Najlepsi gracze i 3 reprezentacje, które zajmą najwyższe miejsca w klasyfikacji danej gry, otrzymają cenne nagrody ufundowane przez partnerów rozgrywek.

Wartość nagród w całej akcji to ponad 3 200 000 zł.

Wypełnione listy chętnych do wzięcia udziału w turnieju oraz wszelkie pytania prosimy kierować do Pana Łukasza Szubarczyka.

Dodane: 2023-03-13, przez: Ewa Toczek