Biblioteka szkolna zaprasza na Kiermasz książek.
Biblioteka szkolna we współpracy z Księgarnią Taniej Książki w Tuliszkowie zaprasza na Kiermasz książek.
Zakupiona książka może wzbogacić domowy księgozbiór lub być wspaniałym prezentem.
Wszystkie książki są nowe, pięknie wydane, w bardzo atrakcyjnych cenach!
Wśród nich znajdują się książki dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci: słowniki, poradniki, powieści obyczajowe, bajki, baśnie, wierszyki, kolorowanki, kulinarne oraz wiele innych.

W ramach rabatu ze sprzedaży księgozbiór biblioteki szkolnej wzbogaci się o nowe pozycje.
Każda osoba, która zakupi książkę wśród proponowanych na Kiermaszu będzie miała w tym swój udział.

Zachęcamy uczniów i wszystkich pracowników szkoły do odwiedzenia biblioteki szkolnej i zapoznania się z ofertą.

Dodane: 2023-03-10, przez: Ewa Toczek