31. Finał Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy
31. Finał Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy w 2023 r. odbył się pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą”. Jak podkreśla WOśP – tym razem Orkiestra gra dla wszystkich, zarówno małych, jak i dużych.

Należy podkreślić, że w roku ubiegłym, tak i w tym, nasza szkoła grała razem z Wielką Orkiestrą świątecznej Pomocy.

Przed finałem wolontariusze przeprowadzili zbiórkę w szkole wśród uczniów i pracowników szkoły. Końcowym etapem była zbiórka w terenie, w dniu finału, czyli 29.01.2023 r.

Wolontariusze kwestowali w niedzielę od godzin porannych. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wsparli również działania w siedzibie sztabu w Urzędzie Miasta.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy w każdej formie wsparli działania sztabu, a przez to ideę Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy.

Ogromne podziękowania za wsparcie dla Dyrekcji Szkoły oraz rodziców wolontariuszy, za pomoc w organizacji, jak i wszystkim, którzy wsparli ten szczytny cel.

Marta Bąkowska

Opiekun Samorządu Uczniowskiego