Mikołajki na Sportowo
Nauczyciele wychowania fizycznego 6 grudnia oddali salę gimnastyczną we władanie świętemu Mikołajowi. Nieodzowny atrybut – czapka świętego -  gościła w tym dniu na niejednej głowie.
    W „Mikołajkach na Sportowo”, bo pod takim hasłem upłynął ten dzień, zaangażowani byli wszyscy nauczyciele i uczniowie, którzy w tym dniu mieli lekcje „wuefu”. W prezencie od św. Mikołaja mogli sobie wybrać dowolną formę zajęć, którą uznali za najbardziej atrakcyjną. Był mecz w koszykówkę, siatkówkę, piłkę nożną. Były partie szachów, układanie kubków na czas, rzutki. Nie zabrakło też zabaw rekreacyjnych. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Miło jest poczuć świąteczną atmosferę w szkole.

Dodane: 2022-12-06, przez: Ewa Toczek