Technicy pojazdów samochodowych w PRONAR w Siemiatyczach
W dniu 29 listopada 2022 r. grupa uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury z Białej Podlaskiej w zawodzie technik pojazdów samochodowych na terenie zakładu PRONAR w Siemiatyczach poznawała zasady organizacji pracy oraz ofertę produktów dostępnych na rynku.
Firma PRONAR jest jednym z największych na świecie producentów felg do pojazdów wolnobieżnych, urządzeń do recyklingu odpadów, maszyn rolniczych. Uczniowie poznali technologie produkcji skomplikowanych elementów różnych maszyn i urządzeń. Na zakończenie zwiedzania zostaliśmy zaproszeni na obiad.
W czasie wyjazdu był czas na odwiedziny świętej Góry Grabarki prawosławnego sanktuarium słynącego z wielu uzdrowień.

Opiekunami podczas wyjazdu byli Pan Zenon Bahonko i Pan Tomasz Gawryszuk

Dodane: 2022-12-01, przez: Ewa Toczek