Zabawa Andrzejkowa 2022
Andrzejki to dzień jedyny w swoim rodzaju. Wtedy to - zgodnie z tradycją - św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy i za sprawą znaków podpowiada nam, co nas będzie czekać w przyszłości.

24 listopada Samorząd Uczniowski
pod opieką Pani Marty Bąkowskiej, Pani Laury Czuhan, Pani Alicji Ocimek, Pani Ewy Toczek, Pani Ewy Wilk oraz Pana Przemysława Kosieradzkiego
przygotował Zabawę Andrzejkową dla wszystkich uczniów ZSZ Nr 2.

W tym dniu sala gimnastyczna została zamieniona w "Salę Tanców-Wywijańców". Wiele śmiechu i radości dostarczały młodzieży przepowiednie i wspólne śpiewanie.

Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały. Zresztą zobaczcie sami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Dodane: 2022-11-29, przez: Ewa Toczek