Narodowe święto Niepodległości
11 listopada nasza szkoła uczestniczyła w obchodach Narodowego święta Niepodległości w 104 rocznicę jej odzyskania przez Polskę.
Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą, następnie nastąpił uroczysty przemarsz na Plac Wolności, odbyły się przemówienia i odczytano Apel Niepodległościowy.
Także delegacja naszej szkoły, reprezentując szkoły średnie, złożyła wieniec pod Pomnikiem Niepodległości i Nieznanego Żołnierza.
Uroczystość zakończył bieg Niepodległości w Parku Radziwiłłów.
Naszą szkołę w tym uroczystym dniu odzyskania niepodległości dumnie reprezentowali: wicedyrektor Pani Ewa Dołęzka, nauczycielki Pani Laura Czuhan i PaniMagda Najdyhor oraz uczniowie z pocztu sztandarowego: Przemysław Kagier,  Dominika Kalinka, Kacper Stankiewicz, Igor Młyński, Bartłomiej Makaruk i Anna Gromysz.
Dodane: 2022-11-13, przez: Ewa Toczek