„Wyraź to w PIXEL-Ach!” - konkurs dla grafików
Graficy!
Chcecie wypróbować swoich sił? Może brakuje Wam osiągnięć ogólnopolskich do stypendiów lub nagród (np. „Pióro Prezydenta Miasta”), albo zbieracie punktu do rekrutacji na studia?

W ramach zajęć pozalekcyjnych „Koła POL-i-graficznego” możecie wykonać swoje prace pod okiem nauczycieli.

I Liceum Ogólnokształcącą im. ONZ w Biłgoraju zaprasza udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki Komputerowej „Wyraź to w PIXEL-Ach!”, którego tematem w tym roku są: „Małe i duże kosmiczne podróże”.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: szkoła podstawowa (klasy VI-VIII) oraz szkoła ponadpodstawowa. Uczestnicy mogą przygotować grafikę ukazującą swoje wyobrażenie podróży na Księżyc, Marsa lub poza Układ Słoneczny. W swoich pracach mogą pokazać wnętrza statków kosmicznych lub bazy na Srebrnym Globie czy Czerwonej Planecie.

Honorowy patronat nad konkursem objęli: Lubelski Kurator Oświaty.

————————————————————
Termin dostarczenia prac: 25 października 2022 roku

Koordynator konkursu: pani Marta Bąkowska

Spotkania konsultacyjne: środy, w godz. 15 -16, sala 311.

————————————————————

Więcej szczegółów w regulaminie konkursu Regulamin Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki Komputerowej „Wyraź to w PIXEL-Ach!” Edycja VI: "Małe i duże kosmiczne podróże"

Dodane: 2022-09-25, przez: Ewa Toczek