Ogólnopolski konkurs „Rodzina. Mając siebie - mamy tak wiele”.
Ośrodek Rozwoju Edukacji zaprasza uczniów i nauczycieli do udziału w ogólnopolskim konkursie poświęconym rodzinie, pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka, zatytułowanym „Rodzina. Mając siebie – mamy tak wiele”.
Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów klas IV–VIII publicznych i niepublicznych szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych a także nauczycieli.

Zadaniem ucznia jest wykonanie pisemnej pracy konkursowej w formie opowiadania, listu, kartki z pamiętnika, eseju lub rozprawki. Napiszcie o waszych rodzinnych przygodach, o tym, jak lubicie wspólnie spędzać czas, o ważnych wydarzeniach, o relacjach, które sprawiają, że wasza rodzina jest wyjątkowa.

Zadaniem nauczyciela jest wykonanie scenariusza zajęć lekcyjnych lub scenariusza działań szkolnych poświęconych rodzinie.

Termin nadsyłania prac upływa 24 czerwca br.

Dla laureatów przewidziano atrakcyjne, rodzinne nagrody.

Dodane: 2022-05-30, przez: Ewa Toczek