Zapraszamy do udziału w konkursie: Wolni od uzależnień!
Do dzieła! W tych tematach nie można być obojętnym!

Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Miasta Biała Podlaska serdecznie zaprasza do udziału w Miejskim Konkursie Profilaktycznym pt. „WOLNI OD UZALEŻNIEń”, organizowanym w ramach Miejskich Dni Profilaktyki.
Przedmiotem konkursu jest przygotowanie oryginalnej pracy plastycznej w formie plakatu w formacie A3 lub nagranie krótkiego spotu promującego cele i założenia konkursu.
Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu miasta Biała Podlaska i zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach:
1) Kategoria I – indywidualne prace uczniów klas V-VIII szkół podstawowych;
2) Kategoria II – indywidualne prace uczniów szkół ponadpodstawowych.
3. Do konkursu mogą być zgłaszane wyłącznie prace autorskie uczestnika, nienaruszające praw autorskich osób trzecich, nigdzie poprzednio niepublikowane oraz zgodne z normami obyczajowymi.
4. Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną, na kartonie formatu A3.
5. Spot promujący cele i założenia konkursu powinien trwać maksymalnie 120 sekund.

Termin nadesłania, złożenia prac i spotów - do 10 maja 2022 r.

Karta zgłoszenia jest do pobrania na stronie internetowej szkoły.

W ramach BIALSKICH DNI PROFILAKTYKI Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Białej Podlaskiej wraz z Prezydentem Miasto Biała Podlaska Michał Litwiniuk serdecznie zaprasza na cykl wykładów profilaktyczno- informacyjnych:
  • 10 maja o godz. 17.15 w Klubie Kultury „Eureka” przy ul. Orzechowej 34
  • 18 maja o godz. 16.30 w Klubie Kultury „Scena”przy ul. Zygmunta Augusta 6
TEMATYKA WYKŁADóW :
  • rodzina z problemem alkoholowym,
  • uzależnienie młodzieży w wieku szkolnym
  • bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów.
Dodane: 2022-05-06, przez: Ewa Toczek