OBCHODY 231 ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA
3 Maja Polska i Polacy na całym świecie obchodzą święto narodowe upamiętniające przyjęcie w 1791 r. pierwszej w Europie i drugiej na świecie spisanej konstytucji.
Prezydent Miasta oraz Przewodniczący Rady miasta Biała Podlaska serdecznie zaprosili poczty sztandarowe, delegacje szkół i zakładów pracy oraz mieszkańców miasta na uroczystości. Zapoczątkowała im Msza święta w kościele św. Antoniego, następnie odbył się przemarsz pod tablicę upamiętniającą uchwalenie Konstytucji 3 maja, gdzie nastąpiły przemówienia i złożenie kwiatów przez delegacje.
Naszą szkołę w tym uroczystym dniu dumnie reprezentowali uczniowie w poczcie sztandarowym:
  • Julia Czarnecka,
  • Palina Manchak,
  • Gabriel Madej,
  • Aleksandra Bujek,
  • Aleksandra Bakun,
  • Przemysław Kagier.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!
Dodane: 2022-05-03, przez: Ewa Toczek