Walczymy o tytuł EKO SZKOŁA 2022 - jedyni w mieście!
We wrześniu nasza Szkoła przystępuje do ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „EKO-SZKOŁA 2021/2022”.

Projekt ma na celu stworzenie sieci placówek, które poprzez współpracę będą dzielić się pomysłami jak kształtować ekologiczną świadomość młodego pokolenia. Poprzez różne działania będziemy poszerzać wiedzę uczniów o tematy z zakresu ekologii i ochrony środowiska, ze szczególnym uwzględnieniem konsekwencji degradacji środowiska dla życia i zdrowia organizmów, które w nim występują.

Zależy nam na pobudzeniu uczniów do aktywnego działania na rzecz środowiska. Dzięki udziałowi w akcjach i imprezach proekologicznych, co da im poczucie posiadania osobistego wpływu na zmiany w środowiska.

Projekt „EKO-SZKOŁA 2021/2022” będzie realizowany
od października 2021r. do maja 2022 r.

Zapraszam uczniów i nauczycieli do projektu.

Szkolni koordynatorzy: Pani Marta Bąkowska, Pani Ewa Toczek, Pani Laura Czuhan
Aktywne Dziewczyny z Brzeskiej