Szkolenie nauczycieli - Wykorzystanie metody eksperymentu w kształceniu matematy
2 października br. w ramach projektu „Fachowcy z Brzeskiej – edycja 2” 10 osobowa grupa nauczycieli uczących przedmiotów ogólnokształcących wzięła udział w szkoleniu przeprowadzonym na terenie szkoły przez Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli pn. „Wykorzystanie metody eksperymentu w kształceniu matematycznym i przyrodniczym”

Głównym celem szkolenia było:
- doskonalenie umiejętności stosowania metody eksperymentu w pracy z uczniem na lekcjach matematyki, geografii, biologii , chemii lub fizyki;
- poznanie dobrych praktyk nauczania przedmiotów matematycznych i przyrodniczych oraz kształtowania myślenia naukowego wśród uczniów.
Dodane: 2021-10-09, przez: Wojciech Bagiński