Rajd rowerowy
W dniu 28 września 2021 roku odbył się pierwszy w tym roku szkolnym rajd rowerowy. Trzynastoosobowa grupa uczniów pod opieką Pani Agnieszki Biegajło i Pana Jacka Szyca miała okazję poznać ścieżki rowerowe naszego miasta. Propagowanie zdrowego stylu życia, umiejętność jazdy w większej grupie, a także poznawanie przepisów ruchu drogowego to cele, które udało nam się podczas tego 30 kilometrowego wyjazdu zrealizować. Tym razem mieliśmy trochę drobnych usterek, ale dzięki zaangażowaniu uczniów i świetnemu serwisowi udało nam się dokończyć rajd bez strat w sprzęcie. Dziękujemy firmie GIANT za ekspresową i bezcenną pomoc :) Młodzież, która lubi spędzać czas aktywnie sprawdziła się na tym wyjeździe w 100% . Chętnie w tym gronie podejmiemy nowe wyzwania rowerowe i pokonamy dłuższe trasy.
Dodane: 2021-09-28, przez: Ewa Toczek