26 Styczeń 2015
Menu
O szkole

Jesteśmy placówką z oddziałami integracyjnymi.

Posiadamy Certyfikat "Bezpieczna szkoła".

Posiadamy Certyfikat "Szkoła promująca zdrowie".

Jesteśmy ośrodkiem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej do przeprowadzania egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Szkoła.
21-500 Biała Podlaska ul. Brzeska 71
tel.83 341 67 73 - 76
fax/tel. 83 342 28 01
Warsztaty szkolne:
tel. 83 341 67 79
83 341 67 80
e-mail: zsz2bp@o2.plW 2013r. w szkole zostało podpisane porozumienie dotyczące współpracy pomiędzy przedstawicielem niemieckiej firmy Piening p . Matias Köppchen oraz dyrektorem szkoły p. Danielem Sikoną.
Niemiecka firma Piening jest usługodawcą wykwalifikowanego personelu z zakresu elektroniki i zaoferowała pracę w Niemczech w zawodzie elektryka chętnym uczniom technikum elektrycznego, po ukończeniu szkoły.
Praca za granicą wymaga od młodych ludzi odwagi, dlatego też firma i jej zespół pomaga we wszelkich sprawach organizacyjnych, takich jak znalezienie zakwaterowania, założenie konta bankowego, zameldowanie w urzędzie skarbowym, zorganizowanie karty podatkowej i świadczeń rodzinnych, zorganizowanie ubezpieczenia zdrowotnego oraz w dalszych doskonaleniach zawodowych, a także wyposaża w środki ochrony indywidualnej i narzędzia pracy.W naszej szkole możesz odbyć bezpłatne, kwalifikacyjne kursy zawodowe, które umożliwiają uzyskanie tytułu technika po zdaniu egzaminów z zakresu kwalifikacji w wybranym zawodzie.
Kursy skierowane są wszystkich osób, które posiadają wykształcenie ponadgimnazjalne (absolwentów liceów, techników).

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. w Białej Podlaskiej objęła patronatem dwa zawody Technik Energetyk oraz Technik Elektryk.
W czasie nauki uczniowie będą odbywać praktykę zawodową oraz zajęcia praktyczne i edukacyjne w przedsiębiorstwie patronackim, które dysponuje nowoczesnymi urządzeniami i stale modernizowaną bazą.
Wyróżniający się uczniowie po ukończeniu nauki będą mogli znaleźć zatrudnienie w Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. w Białej Podlaskiej.Uczniowie technikum pojazdów samochodowych oraz zasadniczej szkoły zawodowej - mechanik pojazdów samochodowych mają możliwość odbycia bezpłatnego kursu na prawo jazdy kat B.W każdą środę od godziny 12.45 zapraszamy chętnych uczniów naszej szkoły na diagnostykę komputerową samochodów grupy VAG (Audi,Volkswagen, Seat, Skoda) i innych, która odbywa się na dziale samochodowym nr 3. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z Panem Mariuszem Biskupskim

Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 Brasil-Fusion Theme by: IceWasp 849,813 Unikalnych wizyt